2001 Yılından beri bir çok ilkleri bünyesinde barındıran şirketimiz; aktif ve başarılı bir kariyere ulaşabilmeniz için size fırsat sağlamaktadır. 

Departmanlarımız.
 
Satış ve Pazarlama : Şirketimizin varoluş nedeni olan departmanımız, güçlü satış kadrosu ile distribütörlüğünü üstlendiğimiz firmaların ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ürün yelpazesinin, Karadeniz bölgesinde satışını üstün performans göstererek gerçekleştirmektedir. 
 
Müşteri Hizmetleri : Müşteri memnuniyeti odaklı, satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan departmanımızdır. İyi bir iletişim sayesindemüşterilerimizin her türlü sorunu çok kısa zamanda çözümlenmektedir. 
 
Lojistik : " Her şey için bir yer, herşey kendi yerinde " ve " first in first out " prensibine kesin uyumlu çalışan; giriş çıkışta barkodlu işlem yapan depomuz ve dev araç filomuz ile doğru ve zamanında dağıtım yapar. Dağıtımın yanısıra distribütörlüğünü yaptığımız bazı firmalara lojistik desteği vermektedir. 
 
Muhasebe-Finans : Merkez, bölgeler kayıtlarının gününde ve eksiksiz tutulmasınnı; likidite, ödemeler, para, değerleme, bütçe - bilanço işlemlerini gerçekleştirir. Masraf yönetimi ve tüm resmi işler de bu departmanın sorumluğundadır. 
 
İnsan Kaynakları : Kurumsallığın temeli olarak düşündüğümüz insan kaynakları departmanımız; çalışanlarımızın özlük haklarından, ihtiyaçları olan eğitimlerden, performans ve kariyer planlarına kadar olan bütün süreçleri takip eder. Belirlenen profillere uygun eleman istihdamını gerçekleştirir. 
 
Bilgi Teknolojileri : Teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak rutin opersyonlarının en iyi şekilde yürütülmesini gerçekleştirmekle birlikte işi geliştirme odaklı çalışmalar yapar. Gerçekleştirdiği projeler ile iş süreçlerinin kalitesi ve denetlenmesini hedefleyerek genel anlamda iş veriminin arttırılmasını sağlar.